O nas

O nas

Materace Boski Sen to wynik 15 lat doświadczenia na rynku

Na boskisen.com znajdziesz wyłącznie najlepsze materace z kategorii PREMIUM w przystępnych cenach. Każdy z nich jest dopracowany w każdym detalu, przetestowany oraz dopasowany do oczekiwań nabywców. Boskie materace powstały z połączenia naszego ogromnego zamiłowania oraz 15-letniego doświadczenia w branży. 

Innowacyjne podejście do materacy

W sklepach są dziesiątki rodzajów materacy. Różnią się ona tak małymi detalami, że mało kto jest w stanie je zauważyć. Najczęściej wizyta w sklepie kończy się zmęczeniem, rozdrażnieniem i zakupem jakiegokolwiek materaca. Nie chcemy, by nasi klienci musieli przez to przechodzić, dlatego podeszliśmy do tematu zakupu materaca inaczej niż wszyscy.

Wyłuskaliśmy najważniejsze i najpotrzebniejsze dla ludzkiego organizmu cechy materacy i na ich podstawie skonstruowaliśmy kilka uniwersalnych modeli materacy, które będą odpowiednie zarówno dla osób preferujących materace miękkie, jak i średnie czy twardsze. Każdy materac wykonujemy ręcznie, dzięki temu gwarantujemy jego wysoką jakość.

Do 70% taniej niż u konkurencji

Wyselekcjonowanie anatomicznych cech budowy materacy i podzielenie ich na 5 kategorii mocno ograniczyło koszty produkcji, czego bezpośrednim efektem jest obniżenie ceny sprzedaży o nawet 70% względem konkurencji.

W ofercie posiadamy:

  • dwustronny materac piankowy Bliss  (H2/H3 – H3-H4)
  • dwustronny materac sprężynowy Leisure  (H2 – H3)
  • dwustronny materac piankowy Luxury  (H2 – H3)
  • dwustronny materac sprężynowy Budget  (H3 – H4)
  • materacyk dla noworodków i niemowlaków Sweety Baby.

Dlaczego warto kupić boski materac?

1. PEWNOŚĆ WYBORU – otrzymujesz wyselekcjonowany, prestiżowy produkt, nad którym pracowaliśmy kilka lat i który spełnia oczekiwania większości nabywców. Nie musisz biegać po salonach i spędzać godzin, wybierając najlepszy materac, który w efekcie może okazać się niewłaściwy.

2. WYSOKA JAKOŚĆ PREMIUM, HAND MADE – materace wykonujemy ręcznie, na bieżąco, zgodnie z zamówieniami. Dbamy o każdy detal, używamy dobrych, antyalergicznych klejów. Naszą kluczową zasadą jest to, że nie rolujemy naszych produktów, by nie straciły swojej elastyczności i wytrzymałości.

3. ATRAKCYJNE CENY – dzięki selekcji produktów, skupieniu się na sprzedaży wybranych, najlepszych materacy, możemy optymalizować koszty produkcji i tym samym konkurować cenami z innymi producentami. Nie posiadamy też sklepów stacjonarnych, co dodatkowo wpływa korzystnie na cenę.

4. BEZPIECZEŃSTWO – otrzymujesz 5-letnią gwarancję, którą za niewielką dopłatą (15% wartości ceny materaca) możesz zwiększyć do 10 lat, choć jesteśmy pewni, że boski materac będzie Ci służył dużo, dużo dłużej. Dodatkowo masz 30 dni na zwrot materaca.

5. MOŻLIWOŚĆ WCZEŚNIEJSZEGO ZOBACZENIA MATERACA I ODBIORU OSOBISTEGO – chcąc zapewnić klientom atrakcyjne ceny, nie posiadamy sklepów stacjonarnych, jednak materac możesz odebrać osobiście z magazynu, który znajduje się w Jankach pod Warszawą. Chcesz przed zakupem zobaczyć materace, położyć się na nich – zadzwoń (+48 574 524 100) i umów się z nami.

6. SZYBKOŚĆ REALIZACJI – choć materace wykonujemy na zamówienie, czas realizacji nie przekroczy 10 dni roboczych + czas dostawy. Najczęściej już po 5 dniach roboczych materac jest gotowy do wysyłki.

MASZ UPATRZONY MATERAC? WYCEŃ GO U NAS.

Fakt, sprzedajemy przede wszystkim dopracowane przez nas typy materacy, bo ich jesteśmy pewni, jeśli jednak masz już upatrzony model, który Cię interesuje i chcesz poznać konkurencyjną wycenę jego produkcji, wyślij do nas e-maila z zapytaniem o koszt realizacji.

Zapytamy Cię o strukturę materaca (typy warstw i ich kolejność i wysokość) i wycenimy produkcję analogicznego materaca.

Napisz na: kontakt@boskisen.com